Zatvoriť Táto webová stránka používa cookies. Zatvorením tohto oznámenia alebo používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac info

Tovar, ktorý je v internetovom obchode označený ako „skladom“ je expedovaný najneskôr do dvoch pracovných dní odo dňa uzatvorenie kúpno-predajnej zmluvy, tovar ktorý nie je v internetovom obchode označený ako tovar ,, skladom“ expedujeme najneskôr do desiatich pracovných dní. V prípade ak ste si zvolili ako spôsob platby, platbu vopred na účet predávajúceho, tovar expedujeme vo vyššie uvedených termínoch odo dňa pripísania kúpnej ceny na účet predávajúceho. Tovar, ktorý nie je skladom a je označený ako "Nedostupný", je dodacia lehota spresnená na dotaz.

Tovar je zasielaný prostredníctvom kuriérskej spoločnosti DPD.

Ak nie sme schopný dodržať dodaciu lehotu, budeme Vás kontaktovať o najbližšom možnom doručení. Pokiaľ s dobou doručenia nebudete súhlasiť mate právo objednávku zrušiť.
O expedícii tovaru budete informovaný prostredníctvom emailu.

 

Poštovné a balné v rámci ČR je:

Kuriérska služba DPD  6,90 EUR
Platba dobierkou nie je možná
Platba vopred bankovým prevodom +0,00 EUR

 

Pokiaľ ste si vybrali platbu vopred prevodom, po schválení objednávky obdržíte údaje o platbe. Platba sa zasiela na IBAN SK4283300000002100584292, ktorý je vedený vo FIO banke. Po obdŕžaní platby Vám bude tovar expedovaný.

Facebook